06.11.2018

SA Eesti Filmi Instituut otsib animafilmi eksperti

SA Eesti Filmi Instituudi (EFI) eesmärk on Eesti rahvusliku filmikultuuri säilitamine ja arendamine. Sihtasutus juhindub riiklikust kultuuripoliitikast ja filmivaldkonna arengusuundadest.

SA Eesti Filmi Instituut otsib
animafilmi eksperti

 
Ootame kandidaate kellel on:

  • animafilmi valdkonnas töötamise kogemus või filmikriitika kirjutamise kogemus või festivalide programmide koostamise kogemus (soovitavalt animafilmifestivalid või -üritused) või mõnel muul moel animafilmide ekspert;
  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
  • täpne, loominguline, tugeva analüüsi- ja vastutusvõimega;
  • filmivaldkonnas tegutsemise rahvusvaheline kogemus.

Animafilmi eksperdi tööülesannete hulka kuulub:

  • EFI animafilmi toetuste eraldamise korraldamine – läbivaatamine, analüüs, hindamine ja võistukaitsmiste läbiviimine, sh hindamiskomisjoni kokkupanemine ja hindamiskomisjoni liikmete seaduslikkuse eest vastutamine.
  • Otsuste langetamine koostöös hindamiskomisjoniga ning otsuste kirjalik põhjendamine toetuste eraldamise või mitteeraldamise kohta ja otsuste täitmise järelevalve.
  • Vajadusel filmifestivalidel ja -foorumitel osalemine ja Eesti animafilmide esitlemine.

Täpsem info edith(ät)filmi.ee

Tööle asumise aeg: jaanuar 2019
Lepinguline suhe: töövõtuleping ehk osalise koormusega vastavalt kokkuleppele.

Sooviavaldus koos elulookirjelduse ja motivatsioonikirjaga palume saata hiljemalt 20. novembriks 2018 aadressile konkurss(ät)filmi.ee


Eesti Filmi Instituut: www.filmi.ee

Kalender

Uudised

Esilinastub portreefilm Toomas Edurist

Esmaspäeval, 22.aprillil esilinastub kinos Artis režissöör Ruti Murusalu portreefilm „Mees muinasjutust. Toomas Edur“, mille peategelaseks on tantsija, lavastaja ja Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Toomas Edur.
Loe lisa