11.12.2017

Maimikute mängufilm “Minu näoga onu” jõudis DVD-le ja videolaenutusse

Andres ja Katrin Maimiku septembris linastunud mängufilmi “Minu näoga onu” saab alates sellest nädalast näha nii videolaenutusest kui DVD-l. Filmi produtsendi Maie Rosmann-Lille sõnul on filmi DVD-d nüüdseks müüki jõudnud näiteks Apollo, Rahva Raamatu, Prisma ja Laseringi poodidesse. Alates sellest nädalast saab filmi vaadata ka Telia videolaenutusest.

Maimikute mängufilm esilinastus Eestis septembri lõpus ning seda on tänaseks kinodes vaatamas käinud ligi 30 000 inimest. Filmi on saatnud edu ka rahvusvahelistel filmifestivalidel. Nii on “Minu näoga onu” valitud näiteks A-klassi filmifestivalide programmidesse Karlovy Varys ja Kairos.

Vanemate ja nende laste tragikoomilistest suhetest rääkiv “Minu näoga onu” on humoorikas draama, mis kõneleb õnne ja läheduse otsingutest. Filmi peategelasi kehastavad Rain Tolk, Roman Baskin ja Evelin Võigemast.

“Minu näoga onu” režissöörid ja stsenaristid on Andres ja Katrin Maimik. Filmi produtsendid on Maie Rosmann-Lill ja Maario Masing, operaator Mihkel Soe ja kunstnik Kristina Lõuk. Filmi tootis Kuukulgur Film koostöös Kinosaurus Filmiga, selle valmimist toetasid Eesti Filmi Instituut ja Eesti Kultuurkapital.

Pressimaterjal:
Fotod: www.dropbox.com/sh/n1ouvz8ix379dmh/AACQsYooZCwvzUlei0qgn7WDa?dl=0
Treiler: www.youtube.com/watch?v=GrK9C_qdXQU&t=7s

Lugupidamisega
Ilmar Kahro
filmi pressiesindaja
tel: 58864200
ilmar@kinosaurus.ee

Kalender

Uudised

Dokumentaalfilm „Nõukogude hipid“ linastub nimekal festivalil Taanis

Mitmetel filmifestivalidel linastunud ja auhindu võitnud Eesti-Saksa-Soome koostöös valminud dokumentaalfilm „Nõukogude hipid“ („Soviet Hippies“) valiti Taanis Kopenhaagenis toimuvale mõjukale CPH:DOX festivalile. Terje Toomistu dokumentaalfilm osaleb programmis „festivalide hitid“, kuhu valitakse teiste festivalide väljapaistvamaid filme.
Loe lisa

“Kambodža kevade” soundid on miksinud eesti helidisainer Matis Rei

19. märtsi õhtu Sõpruse kino dokiõhtu film, “Kambodža kevad”, on kaude ka eestlastega seotud. Nimelt on möödunud aastal mööda suuri dokifestivale (IDFA, HotDocs jne:) rännanud filmi re-recording mixer, ehk see, kes kõik helid lõplikult kokku salvestab ja järeltöötluse teeb, just eesti mees Matis Rei.
Loe lisa