15.04.2020

Dokumentaalfilm „Tähistades elu“ otsib osalist.

Madis Ligema ja Taavi Aruse dokumentaalfilmi „Tähistades elu“ vaatluse all on kõikvõimalikud sündmused, mis annavad meile põhjuse koos viibimiseks ja rõõmustamiseks. Pidu, see on tants, mis saadab meid sünnist surmani. Praeguse eriolukorra tingimustes otsime eakamat paari üle Eesti, kellel on saabumas lähinädalatel suur tähtpäev, olgu selleks siis ümmargune juubel, hõbe- või kuldpulm või muu sündmus ning vastavalt eriolukorra tingimustele kindlalt plaanis tähistamine läbi virtuaalkeskonna. Ära jäta oma võimalust kasutamata jäädvustamaks ennast Eesti filmiajaloo tulevases tähtteoses!

Osalemise soov koos planeeritud sündmuse ja kuupäevaga saata otse filmi produtsendile Margus Õunapuule, margus@filmtower.ee või FB kontole https://www.facebook.com/celebratinglifefilm/ ja Margus võtab ühendust.

Õrriti: https://vimeo.com/386718014/9295245429


Lisainfo:
Margus Õunapuu
margus@filmtower.ee
56 51 654

Kalender

Uudised

Eesti filmid Annecy animafestivalil

Eesti on Annecy rahvusvahelisel animafilmide festivalil, mis toimub 15.– 30. juunini 2020, esindatud kolme filmiga. Täispikkade animafilmide võistlusprogrammis linastub „Vanamehe film“. Lühifilmide põhivõistlusprogrammi valiti Kaspar Jancise „Kosmonaut“. Tudengifilmide võistlusprogrammis osaleb Eesti Kunstiakadeemias valminud Pablo Nicolas Martínez Ballaríni „The Piece of Tail in the Mouth of the Snake that Bites Its Own Tail“.
Loe lisa